Текст скопирован в буфер!

Геймерські

Показано 1 - 24 з 24 позицій

фільтри

Колекції

Колір

Ергономіка

Регулювання

Особливості

Геймерські столи - окрема категорія товарів, що відрізняється не тільки зовнішнім виглядом, але і специфікою виконання. Якщо покупець письмового або шкільного столу, в першу чергу, звертає увагу на функціональність, то справжній гравець і любитель онлайн ігор високо цінувати стиль, привабливість, відповідність загальній стилістиці.

Купити геймерські столи від виробника в магазині

Виробник Барські високо цінує кожного свого покупця, а тому в каталозі продукції не просто якісні і незвичайні геймерские столи, а й максимально зручні для ігор будь-якого рівня складності.

Сяючі столи для ігор

Нова лінійка продукції геймерского напрямки - столи зі світлодіодним підсвічуванням. Залежно від моделі, забезпечується підсвічування на рівні стільниці або бічних ніжок столу. У цій категорії меблів є декілька варіантів столів Barsky серії E-Sports, що відрізняються локалізацією місця підсвічування і її кількістю.

Столи з карбонової стільницею

Карбонова поверхню дозволяє вирішити проблему утворюватися подряпин і відколів. Карбон - Ультраміцне матеріал, який одночасно легкий і неймовірно міцний. Такий стіл напевно витримає і поразки, і великі подвиги геймерів.

Домашні аматорські столи для ігор

Більш проста, але не менш зручна варіація геймерского столу - колекція Barsky Homework Game. Це по істині, найбільш популярна серія столів, яка користується підвищеним попитом у покупців за рахунок невисокої ціни і прекрасного стилістичного рішення. Модель можна охарактеризувати як універсальний демісезонний варіант для підлітків.

Яскраві контрастні відтінки і гра світла дозволяє втілити в реальність свої найзаповітніші мрії гравця. З Barsky Homework Game навіть найпростіша гра набуває нових барв і позитивні емоції. З нами вигравати легше і ефектніше!

Barsky Homework Game підходить як універсальне рішення для підлітків. За рахунок оптимальної вартості, стіл підійде батькам, які не бажають переплачувати за бренд без видимої різниці.

Додаткові елементи зручності

Незалежно від окремих вимог покупця щодо можливостей геймерських столів, існують окремі правила надання додаткових елементів зручності. Такі механізми здатні поліпшити експлуатаційні якості виробу, не впливаючи на його загальний вміст та функціонал.

До таких елементів зручності відносять:

  • Приховане розведення кабелю. Зручна функція. Що надає перевагу в активних іграх. За допомогою простих правил та устаткування, стіл не заважає гравцеві виконувати найбільш емоціональні рухи, ніщо не заважатиме, ніде не висітиме провід.
  • Тумби та полички. Окремо, на замовлення від користувача є можливість доведення виробу до необхідного устаткування. Для цього достатньо замовити послугу індивідуального дизайну, та обговорити умови деталізації з виробником.
  • Підсвічування. Бічне чи пряме підсвічування лед лампами – окремий елемент комфорту, що залежить від вподобань покупця. Такі функції будуть незамінними для гравців, що переважно грають вночі.   

Геймерські столи від виробника з доставкою та гарантією

Купити геймерський стіл з каталогу просто. Для цього не потрібно проходити реєстрацію на сайті, досить переглянути всі існуючі варіанти, вибравши для себе найбільш прийнятні. До уваги покупця регулярні знижки, вигідні акції і система ознайомлення клієнта з товаром.
Купуючи ігровий стіл від виробника в Дніпрі, покупець економить час на виборі товару і обслуговуванні його в подальшому. Для всіх наших покупців існує вигідна система знижок, гарантія низької вартості (оскільки ми виробники), і післяпродажний супровід.

Загалом, геймерська лініка продукції від виробника Барськи має декілька переваг: по-перше, це завжди стильне виконання та якість, по-друге, це зручний сервіс покупки від вибору товара з каталогу до його доставки за адресою. Ми, як виробник, розуміємо, що геймерська продукція, перш за все, повина відповідати стилістиці простору, бути зручною та актуальною. Тому саме ми пропонуємо найяскравіші моделі на будь-який смак. 

Accept

Site use cookies