Текст скопирован в буфер!

Столи для персоналу в офісі

Показано 1 - 14 з 14 позицій

фільтри

Колекції

Колір

Ергономіка

Регулювання

Особливості

При 5-ти денному робочому тижні співробітник компанії працює за столом не менш як 40 годин. Це не зважаючи на те, що на будинок також береться робота, виконуються обов'язки у вільний від роботи час. Від зручності офісних меблів залежить настрій, здоров'я, відсоток самовіддачі.

Комп'ютерні столи для персоналу в офіс

При 5-ти денному робочому тижні співробітник компанії проводить часу сидячи перед столом 40 годин. Це не зважаючи на те, що на будинок також береться робота, виконуються обов'язки у вільний від роботи час. Від зручності офісних меблів залежить настрій, здоров'я, відсоток самовіддачі.

Виходить, що грамотно вибрати стіл для персоналу - одно підвищення ефективності компанії в цілому.

Щоб правильно вибрати письмовий або комп'ютерний стіл для персоналу, варто керуватися декількома правилами:

  1. Функціонал.
  2. Кількість персоналу.
  3. Розміри офісу.
  4. Наявність вільного простору або його відсутність, при якому потрібно вибирати компактні вироби.
  5. Специфіка виконання робіт співробітником компанії.
  6. Тривалість робочого дня.
  7. Гарантії на меблі.

Варто акцентувати увагу на зручності меблів: чим більше ергономічних функцій передбачено в столі - тим краще для співробітника.

Асортимент продукції виробника Барські достатній для задоволення потреб навіть найвибагливішого покупця. До уваги клієнтів: широкі столи для декількох співробітників, невеликі ергономічні моделі для невеликих офісів, практичні і оригінальні комп'ютерні столи для кабінетів керівників, директорів. Вибір залежить від висунутих вимог з боку користувача.

Великі дерев'яні столи

Якщо стіл потрібен для користування одним співробітником, що виконує великий обсяг роботи, пов'язаний з паперами, краще вибрати такий же просторий і великий стіл з бічними поличками з дерева. Світлі тони натурального дерева дозволяють візуально розширити простір кабінету, які не згущаючи фарби в одному місці.

До стільниці є можливість прикріпити додаткові органайзери. Навісні кронштейни для кріплення монітора комп'ютера або настільну перегородку. Для підвищеного комфорту персоналу, в столі передбачені бічні шафки для розташування особистих речей або паперів.

Комп'ютерні столи з поличками

Компактні столи з наявністю бічних шафок і поличок допоможуть правильно організувати своє робоче місце, незалежно від ступеня складності виконуваних завдань. Співробітник завжди буде зібраний, оскільки все необхідне у нього під рукою в зручній віддаленості.

Письмові і комп'ютерні офісні столи від виробника з доставкою

Виробник офісних і домашніх меблів Вarsky пропонує своїм клієнтам найбільш вигідні умови покупки. До уваги - тривалі гарантійні терміни для корпоративних клієнтів, високий сервіс обслуговування і безкоштовні консультації, можливість тестування продукції у вас в офісі, а також проектування розстановки меблів у вашому приміщенні. Створити найзручніший офіс для персоналу з меблями barsky просто.

Неякісні офісні столи для персоналу можуть не просто спровокувати безладдя на робочому місці, а й внести плутанину в роботу. Від чого, власне, постраждає і бізнес в цілому. Тому вкрай важливо вибрати для свого офісу якісні та безпечні робочі столи, які б сподобалися персоналу, і змогли б виконувати свої функціональні обов'язки тривалий термін.

Accept

Site use cookies