Текст скопирован в буфер!

Обідній чи кухоний стіл від виробника за вигідною ціною

Показано 1 - 10 з 10 позицій

фільтри

Колекції

Колір

Ергономіка

Регулювання

Особливості

Гостьова кімната або кухня - місце для прицому їжі, зручний механізм спілкування рідних між собою. Часто саме в цьому місці приймаються необхідні рішення. Така кімната має бути облаштована правильно, з урахуванням всіх необхідних правил. Звичайно ж, потрібно звертати увагу не лише на розміри та колір простору, а й на його меблеве облаштування, від цього залежить комфорт.

Обідні столи - категорія товарів, яка використовується як універсальний кухонний аксесуар і функціональне розширення кімнати. Залежно від свого зовнішнього вигляду, такий виріб може стати яскравим акцентом, або стильним рішенням в продовження стилістики приміщення. Все залежить від застосовуваного матеріалу, розміру, стилістичної компонування і функціоналу.

Чим відрізняються обідні столи від інших?


Обідні столи призначені для прийому їжі у вітальні, їдальні або на кухні, це їх основне завдання. Звичайно, ніхто не забороняє їх використовувати як місце для навчання дітей або ігор, але завдяки своєму зовнішньому вигляду, такі вироби не мають на увазі їх установку ніде, окрім кухні, вітальні або їдальні.

Складні, мобільні та стаціонарні


Конструктивні складові обідніх або столових столів відрізняються, залежно від модифікації - цілісна конструкція або розкладна. Складні моделі, як правило, застосовуються для нестандартних кімнат невеликого розміру.

Крім очевидної переваги, такі моделі мають ряд недоліків, серед яких - поломка, необхідність заміни деталей і періодичного ремонту. Втім, такі недоліки нівелюються високим професіоналізмом виробника - якщо стіл зроблений за технологією з високоякісних матеріалів, то такі недоліки не будуть утворюватися.

На противагу розкладним варіантів, стаціонарні або цільні (конструктивно) вироби мають ряд переваг, серед яких:

  • практичність у використанні - не потрібно постійно розкладати, прибирати предмети декору, збирати і так до нескінченності;
  • тривалість експлуатації. За рахунок того, що стільниця цільна, вона не піддається механічних пошкоджень, проста в догляді і легка в сервіровці;
  • можливість комбінувати одночасно кілька матеріалів - скло з деревом, ДСП з металом або метал з деревом.

Серед недоліків - неможливість скласти стільницю, зменшити площу робочої поверхні. В цілому, практично всі обідні столи за розміром набагато більше, ніж комп'ютерні або офісні.

Столи в кухню, їдальню або вітальню від виробника


Український виробник Барські з відповідальністю ставиться не тільки до виробництва крісел, а й до виготовлення високонадійних і красивих столів для прийому гостей або їжі. Важливо не тільки гарантувати якість виробу, але і зробити його максимально привабливим для покупця. У виготовленні обідніх або столових столів виробник Барські використовує різноманітні матеріали.

Скляні

Найбільш популярні сьогодні моделі, які конкурують хіба що з натуральним деревом. Перевага таких обідніх варіацій - гармонійне поєднання іншими матеріалами, стилістичне наповнення без обважнення загальної конструкції, глянсовий лиск і презентабельність.

Столи зі скла, як правило, проводяться з використанням металевих або дерев'яних ніжок. Це необхідно для формування потрібного розподільного ваги по всій площі стільниці: якщо ніжки будуть вагою, менше, ніж верх, то така конструкція не буде стійка.

Дерев'яні

Дерево, незалежно від того, незбиране воно або пресоване, - оптимальний варіант для організації простору у вітальні або кухні з будь-стилістичної складової. Цей матеріал чудово справляється з впливом вологи (за умови правильної обробки і дотримання норм у виробництві), легко гармонує з іншими матеріалами, проста в догляді і візуально привабливий.

Виробник Барські має в наявності обідні великі столи і комплекти з комбінацією дерева, скла і металу.

Металеві

Метал, як матеріал у виробництві використовується частково. Рідко зустрічаються столи повністю металеві (стільниця і ніжки). Найчастіше його застосування актуально для використання у виробництві ніжок, каркаса нижньої частини.

Метал для тривалої експлуатації без зміни зовнішніх характеристик обов'язково обробляється спеціальним розчином (антикорозійним). Якщо цього не зробити, поверхня з металу покриється нальотом, іржею.

Відмінності за формою

  1. Розрізняються зовні обідні столи не тільки матеріалом, але і розміром, формою.
  2. Кругла стільниця підходить для невеликих їдальнях, віталень, які не мають багато вільного місця. Зручність круглої стільниці очевидно - без наявності кутів за столом можуть розміститися велика кількість людей.
  3. Квадратний стіл ідеально підходить для облаштування кухні, гостьовий їдальні або невеликій вітальні. За рахунок свого зовнішнього вигляду стіл виглядає презентабельно і трохи пафосно, що надає приміщенню урочистості.
  4. Прямокутні невеликі столи - кращий вибір для тих сімей, які мають кілька дітей, а також люблять запрошувати гостей у свій будинок. За таким столом помістяться найвірніші друзі і важливі гості, а вечір, проведений в такій зупинці, залишиться в пам'яті надовго.

Купити столи для кухні чи вітальні можна у виробника Барськи. Зручний спосіб покупки онлайн чи в магазині допомогає зосередитись на головному - виборі зручного меблювання кімнати. До уваги користувачів найзручніша столи, що відрізняються за розміром та формою, ціною та додатковими елементами зручності. Варто зауважити, що всім нашим покупцям ми пропонуємо найвигідніші варіанти покупки з безкоштовною доставкою до вашого місця проживання.  

Accept

Site use cookies