Текст скопирован в буфер!

Меблі для меблевиків

Починати власний бізнес в меблевому виробництві і продажах легше, якщо знайти перевірених і надійних партнерів. Виробник і імпортер меблевих комплектів і меблів для дому та офісу Barsky пропонує свої послуги всім, хто знає толк в дійсно якісних меблів.

Наші пропозиції

Виробництво меблів знаходиться в Україні, в Дніпрі. Імпортовані товари та моделі крісел і столів з Китаю, Кореї. Ми стежимо за якістю реалізованої меблів, і знаємо все про те, як повинна виглядати дійсно якісна і практична в усіх умовах меблі.

Ми пропонуємо:

  • Зручна ціна для оптовиків. Купуючи крісла, столи або стільці в комплекті, мебляр може заощадити. Оптові партії товару по тимчасовому договору або за готівкові кошти дозволяють заощадити на покупці до 25% від початкової вартості продукту. Вигідна пропозиція для майбутнього або діючого бізнесу в меблевій галузі.
  • Вибір і доставка меблів з Китаю. Меблярам не варто хвилюватися з приводу необхідності організації доставки і вибору меблів з Китаю, за вас це зробимо ми. Найбільш вигідні пропозиції від раніше перевірених і постійних партнерів - наша перевага. Ми знаємо, де купити якісне крісло, як його доставити і в які терміни буде виконано замовлення.

  • Виставка і продажу імпортованих або дизайнерських товарів Барські. Організація виставки для підвищення продажів в вашому магазині ми організовуємо в зручні терміни. Комфортні умови співпраці допоможуть розвинути свій бізнес.

Для більш детальної інформації варто звернутися в контакт-центр Барські, вибравши найбільш зручну форму зв'язку: пошта, замовлення дзвінка або самостійний дзвінок за контактними номерами телефону.


Accept

Site use cookies