Текст скопирован в буфер!

Меблі для облаштування робочого місця

Показано 1 - 13 з 13 позицій

фільтри

Колекції

Тип

Колір

Ергономіка

Регулювання

Особливості

Меблі для офісу не тільки відображають настрій і темперамент власника, а й допомагають правильно організувати робочий день, незалежно від типу спрямованості роботи і її специфіки. Вибрати і купити необхідні атрибути комфорту можна самостійно або за допомогою виробника.

Робоче місце в офісі

Якщо ваше робоче місце в офісі компанії, то потрібно вміти його правильно організувати, з огляду на загальний стиль всього простору і функціональне навантаження меблів:

  • для відкритого типу офісу важливо враховувати співвідношення кольору і стилю меблів. Якщо ви хочете купити собі окремо крісло для роботи або стіл, то варто враховувати колірну композицію всього офісу - ваш варіант не повинен виглядати помітно. Оптимальний варіант - комбінування класичних кольорів: червоний з чорним, чорний з зеленим або сірий;
  • сіткове крісло - кращий варіант для офісної роботи з тих причин, що його можна поставити в невеликому кабінеті, воно не буде виглядати громіздким, а пересування по кімнаті не доставить зайвих зусиль. Найбільш популярні моделі - Barsky Corporative, Team Step, Barsky Mesh, Barsky Black Synchro;
  • якщо потрібно крісло для власного окремого робочого місця, то тут можна поекспериментувати з більш досконалими моделями, які оснащені великою кількістю функціоналу, а також зовні виглядають досить нестандартно, але, в той же час - помірно строго. До таких крісел варто віднести Barsky Efficientia, Barsky Butterfly, Barsky Style.

Нюанси оформлення меблями домашнього офісу

Домашня обстановка дає ряд переваг, серед яких як більш великий асортимент товарів, так і стилістичне рішення. Тут ви вже не керуєтеся тим, які меблі стоїть у вашого компаньйона по робочому місцю, який колір стін, і що скаже начальник. Меблі в домашній офіс має ряд особливостей:

  1. Великі розміри домашнього офісу дозволяють встановити не тільки стіл і крісло, а й оформити місце роботи тумбою, стелажами або настільними органайзерами.
  2. Нестандартні колірні рішення (наприклад, як в колекції крісел Game Color) дозволяють оформити простір грайливо, красиво, нестандартно, але, в той же час, функціонально і практично. Ви граєте з квітами, але не експериментуєте зі зручністю.
  3. Комп'ютерні столи можуть бути як невеликими мобільними (регульовані, наприклад), так і стаціонарними (з колекції Homework). Все залежить від того, чи плануєте ви переміщення меблів по кімнаті, чи є можливість розташувати громіздкий стіл.

Купити стіл, стілець, крісло або комод для офісу, кабінету

Незалежно від того, де розташовується ваше робоче місце - в кабінеті офісу або будинку, потрібно вміти його правильно оформляти - від цього залежить продуктивність роботи. Виробник офісних і домашніх меблів в Україні - Barsky, пропонує вибрати і купити найбільш оптимальні для вас варіанти меблів:

Готові рішення - станції зі столу і крісла, що поєднуються між собою стилістично і функціонально: геймерские станції, бізнес-геймерський набір, учнівські станції або кабінети керівника. У цьому випадку покупцеві немає необхідності шукати оптимальне співвідношення і комбінацію окремих елементів - все готово до використання.

Окремі елементи кабінету для його доповнення або заміни: стелажі, комоди, столи або крісла.

Меблеві гарнітури для збільшення функціонального навантаження робочого кабінету: органайзери, навісні перегородки, підставки під канцтовари.
Незамінні деталі для будь-якого офісного або робочого місця: килимки під крісло, підставки під процесор комп'ютера, коврик на стіл для забезпечення точного управління - противоскользящий килимок на всю поверхню стільниці.

Для зручності клієнтів, компанія надає можливість замовити онлайн, вибрати і порівняти безпосередньо на виробництві потрібну модель, а також замовити готові рішення дизайнерського ряду. Також є послуга персонального замовлення і індивідуального оформлення - логотип на меблях, вишивка на кріслі, вибір вашої тканини для продукції.

Accept

Site use cookies