Текст скопирован в буфер!

Меблі для конференційного залу

Показано 1 - 1

фільтри

Колекції

Тип

Колір

Ергономіка

Регулювання

Особливості

Ще недавно ТОП тенденцією в стилістичному оформленні офісів і кабінетів була форма організації простору по типу Open space - plan office. Це, безумовно, працювало: всі співробітники на увазі, передати інформацію або простежити за ходом роботи просто. Сьогодні ж, на увазі останніх подій в світі і в Україні, виникла інша проблема. Навіть після закінчення карантину стає зрозуміло, що безмежний контакт співробітників між собою це не така вже й хороша ідея.

Новий формат облаштування офісів після карантину

Багато компаній, довіряючи оформлення кабінетів дизайнерам, покладалися на їх професіоналізм, і це на той момент працювало. Ніхто не думав, що один кабінет для всіх стане фактором ризику. Сьогодні нова реальність, яка змушує рухатися в колишньому напрямі, але з новими навичками.

Точних прогнозів поки немає, але є думка, що говорить про необхідність переобладнання офісів. Особливо це стосується великих просторів з декількома десятками співробітників. Згодом карантин пройде, але людська поведінка зміниться назавжди. З огляду на тенденцію з епідеміологічною ситуацією в світі, важливо вміти оформляти кабінет не просто практично, а й безпечно. В тому числі, це стосується такого важливого місця для бізнесу, як конференц зала. 

Конференційна кімната

Як переформатувати робочий простір таким чином, щоб зберегти колишню функціональність приміщення, і одночасно обмежити контакти персоналу між собою? Це базове питання не тільки для співробітників, але і для бізнесу в цілому. Є два варіанти вирішення завдання:

  1. Повне перепланування простору.
  2. Застосування додаткових офісних перегородок.

Перший варіант передбачає повне масштабне переобладнання приміщення на кілька невеликих. В цьому випадку залучається велика кількість додаткових капіталовкладень, які, до слова сказати, сьогодні у будь-якого бізнесу не зайві.

Другий варіант - це більш просте, але не менш результативне рішення. Використання додаткових безпечних перегородок для столів вирішить проблему нестачі особового простору персоналу. Для цього варто частково застосовувати й такі нові методи оформлення, як перегородки. В цьому разі є модливість організації робочого місця та окремо конференційної за такої потреби. Мобільні перегородки забеспечать конференційну залу в тому місці, де це потрібно саме на цей час. Якщо не вистачає місця для окремого облаштування простору для конференцій, можна використовувати модель формування нагальних потреб в сучасному ршенні - конференційний простір з використанням перегородок. 

Повстяні офісні перегородки

Сьогодні, коли спостерігається тенденція до зміни актуальних переваг, важливо знайти для себе найбільш прийнятні варіанти облаштування кабінету без капітальних видозмін. Ніхто не хоче вкладати додаткові кошти в ремонт офісів, особливо, якщо такі роботи недавно проводилися.

Повстяні перегородки дозволяють вирішувати проблему простору, не потрібно робити масштабну перепланування кабінету, досить замовити і встановити нові повстяні перегородки на колишні робочі місця. Таким чином, вирішується кілька важливих завдань:

  1. Позначення певного робочого місця.
  2. Огорожа персоналу один від одного.
  3. Збереження спільної візуальної картинки.
  4. Додавання функціональності офісу.
  5. Дотримання санітарно-епідеміологічних норм.
  6. Реорганізація простору без явних конструктивних видозмін.

Залежно від завдань бізнесу, такі перегородки можуть бути високими, низькими, світлими, темними, з додатковими органайзерами або без них.

Пошук нових вірних рішень на хвилі змін, які відбуваються в світі - головні пріоритетні завдання для будь-якого бізнесу. Щоб залишатися завжди в світі актуальних новин, важливо вміти перенастроюватися на нові базові формати. В тому числі, це стосується і облаштування робочого місця.

Для бізнесу в будь-якої спрямованості важлива стабільність, яка, частково, залежить і від персоналу. Нові повстяні перегородки Barsky дозволяють правильно облаштувати будь-яке робоче місце без втрати в візуальному і функціональному сприйнятті. Такі перегородки практичні, прості в експлуатації і довговічні, вони не потребують особливого догляду, і абсолютно безпечні для людини.

Accept

Site use cookies