Текст скопирован в буфер!

Кабінет керівника

Показано 1 - 11 з 11 позицій

фільтри

Колекції

Тип

Колір

Ергономіка

Регулювання

Особливості

Кабінет керівника - відповідальне місце, в якому приймаються доленосні рішення всієї компанії. Тут укладаються договори, ведуться переговори і укладаються угоди. Чи варто говорити, що це місце має не тільки бути статусним, але і вражати своїм функціоналом.

Меблі керівнику - це ...

Якщо меблі для персоналу повинна бути зручною і оптимально недорогий, оскільки її застосування актуально виключно в робочих цілях, то крісло і стілець для директора - це окреме рішення. Зовнішній незвичайний дизайн і шик в кожному сантиметрі - головні переважні характеристики для компанії будь-якого рівня.

Бути лідером

Директор або керівна посада будь-якого рівня - це відповідальність не лише за власні дії, а й за роботу окремого колективу. Тому така складова, як меблі в кабінет керівника повинна відповідати статусу. Бути лідером - це не просто сидіти в красивому кріслі, це виконувати відповідальні рішення з лоском на належному рівні.

Де купити меблі в кабінет керівника

Виробник меблів Барські пропонує своєму покупцеві шикарні офісні рішення, готові до використання відразу ж після установки. Є окремі комплекти, які підійдуть для невеликого простору. Для просторого кабінету - окремі варіанти меблевого комплекту, які порадують і здивують своїм функціоналом.
Переглянути, оцінити і порівняти меблі Barsky можна у виставковому залі в центрі міста Дніпро. На Шевченка 14 розташований зручний виставковий зал з готовими комплектами меблів.

Що ми пропонуємо?

Готові меблеві комплекти - крісло і стіл з регульованою висотою. Купити вигідно можна з расточкой або будь-яким іншим зручним способом. Також примітно, що для всіх наших клієнтів існує зручна система після продажного супроводу: вам не потрібно переживати про те, що частина комплекту зламається, все вирішують рамки гарантійного обслуговування.

Сучасні офісні рішення, готові до експлуатації після установки. Немає часу на організацію та замовлення меблевиків на офіс? Це вирішується за виробником Барські. Ми організуємо презентацію меблів безпосередньо на місці розташування. Після узгодження замовлення меблі доставляються, встановлюється і готуватися до застосування. Покупець не витрачає свій час на організацію доставки, зборки та обслуговування.
Зручна опція для корпоративних клієнтів - покращений сервіс післяпродажного обслуговування меблів на місці її експлуатації. В період гарантійного супроводу проводиться плановий сервісний контроль.

Вимогливому директору, керівнику

Високі стандарти якості та інноваційні рішення в організації меблів дозволяють робити наші послуги краще і якісніше. Новітні рішення для організації простору, сучасні меблеві комплекти, кращі інновації - це все дозволяє забезпечити комфорт в будь-якому офісі.
Купити або переглянути меблі можна як на сайті виробника, так і у виставковому залі - шоурумі.

Accept

Site use cookies