Текст скопирован в буфер!

Готові рішення

Показано 1 - 22 з 22 позицій

фільтри

Колекції

Тип

Колір

Ергономіка

Регулювання

Особливості

Сучасний бізнес - заняття багатогранне, часом, вимагає творчого підходу. При складанні і облаштуванні офісів потрібно вирішити безліч завдань, адже успіх компанії багато в чому залежить від самопочуття працівників.

Дизайнерський інтер'єр офісів в Києві і не тільки

Крім завдань і їх рішень в рідній галузі, керівник компанії освоює питання дизайну, адже тільки так можна з комфортом обладнати своє робоче місце. Щоб звільнитися від необхідності освоювати нову професію, краще доручити таку справу професіоналам. Адже оформлення робочого простору - це окрема галузь з певною специфікою, потрібно вміти організувати комфорт, облаштувати робоче місце людей, вміло підкреслити потрібні акценти.

Пріоритетне завдання оформлення офісу - зробити його комфортним для працівника і презентабельним для клієнта.

Як зробити правильно дизайн-проект приміщення?

Вирішальні фактори в даній роботі залежать від специфіки роботи офісу, його розташування і розміру. Тому щоб будь-яка деталь була доречною, а загальна картинка правильної, фахівці нашої компанії проводять комплексне дослідження. До уваги береться:

  • розмір офісу, кабінету;
  • специфіка і спрямованість роботи;
  • кількість персоналу;
  • індивідуальні переваги керівництва і персоналу;
  • терміни вирішення поставленого завдання.

При складанні проекту майбутнього офісу важливо враховувати думку не лише керівництва, а й працівників офісу. Згідно з дослідженнями гамбурзького інституту Фраунхофера, в правильно обладнаному офісі зростає корисну дію кожного співробітника, результативність поставленого завдання вище.

Проектування і реалізація

Основа сучасного проектування офісів та кабінетів - плоскі зображення або картинки, які дають можливість візуально освоїти особливості майбутнього приміщення. Після узгодження певних моментів плоске зображення переходить вже в реальну картинку - тривимірний простір.

Для створення повномірного тривимірного дизайн-проекту наші професіонали використовують повнокольорові ізометричні макети, 3Д-візуалізацію. Це зручно тим, що є можливість наочно переглянути план майбутнього офісу, його дизайн і функціональність.

Шоу-рум: доторкнутися до майбутнього

Найкоротший робочий день - 6 годин. За цей час працівник сидить за столом на кріслі або стільці. Природно, такі меблі повинна бути максимально зручною і функціонально. Тому щоб не гадати в якістю і комфортом майбутнього комплекту, виробник Барські пропонує протестувати обрану меблі у виставковому залі або шоу-румі. Тут наживо можна помацати, помацати і оцінити стілець, крісло, шафа або будь-який інший предмет меблів.

Замовлення та виготовлення меблів від виробника

Коли попередні етапи проектування та узгодження пройдені, покупець отримує можливість користуватися своїми меблями в зазначені терміни. Виготовлення меблів від виробника - найбільш вигідну пропозицію, що не потребує додаткової роботи: все за вас робить виробник.

Доставка

Задоволення потреб користувача реалізується не тільки на етапі виготовлення стільців або столів. Важлива складова частина угоди - доставка товару. Виробник Барські зводить до мінімуму всі дії по логістиці, кінцевому споживачеві не потрібно переживати, як доставити і упакувати, де зібрати і як організувати доставку.

Всі турботи по доставці ми беремо на себе

Мало надати рішення офісу і його виготовлення, потрібно вміти забезпечувати підтримку і після покупки. Виробник Барські не прощається зі своїми покупцями відразу ж після укладання угоди і установки меблів в офісі. Далі ми працюємо на відстані: будь-які питання, стосовно обслуговування або якості меблевого комплекту, вирішуються в найкоротші терміни, а тому не варто переживати про те, що крісло зламається, і звернутися буде ні до кого.

Терміни гарантійного обслуговування обумовлюються індивідуально з кожним замовником. Ремонт крісла чи іншого меблевого комплекту не вплине на якість вашої роботи - все максимально швидко і професійно.

Наша основна задача - продуктивна робота вашого бізнесу за рахунок використання високоякісних меблів від виробника.

Accept

Site use cookies