Текст скопирован в буфер!

Крісла для жінок - яскраві, стильні та зручні

Показано 1 - 7 з 7 позицій

фільтри

Колекції

Price

150 грн - 27510 грн

Колір корпусу

Оббивка

Регулювання

Ергономіка

Колеса

Максимальне навантаження

Зріст

Особливості

Тип

Дізайн корпусу

Механизм

Підлокотники

Хіба бувають гендерні відмінності в кріслах? Яка різниця між «чоловічим» і «жіночим» кріслом, і як це визначити? Чи можна купити собі не тільки зручне, але й красиве, стильне крісло, яке ідеально буде гармоніювати з вашим кокетливим настроєм? Якщо знати, де купувати і від якого виробника - так.

Що таке крісло для жінок: визначення

Стілець або крісло для жінок не має певних відмінностей з іншими моделями, різниця хіба що в візуалізації та стилістичному напрямку.

Жіноче крісло - це:

 • стильне поєднання кольорів;
 • ідентифікація свого характеру, обрис ставлення до життя: яскраві кольори - для активних жінок, які люблять увагу, а ось стримані відтінки говорять про аналітичному будові мислення;
 • відсутність масивних деталей, максимальна легкість конструкції;
 • маневреність і високу якість всіх механізмів, комплектуючих;
 • краса або незвичайне дизайнерське рішення, яке стане логічним продовженням стилістичного напряму всієї кімнати - крісло не повинно бути гірше або краще дизайну кімнати, воно повинно бути на рівні.

Компанія Барські розуміє високі вимоги з боку жінок, а тому існує ціла лінійка продукції, орієнтована саме на такі потреби.

Дизайн

Візуалізації і дизайнерське рішення відіграє велику, якщо не сказати - основоположну роль при виборі меблів жінкою. Якщо такі меблі не сподобається зовні - переконати в зворотному буде крані складно. А тому основне завдання нас, як виробника - забезпечити зовнішню привабливість і гарантувати безкомпромісну якість будь-якої «жіночої» моделі.

Найпопулярнішою моделлю для жінок від виробника Барські є легендарне і єдине в своєму роді крісло Barsky Butterfly.

Кольорові рішення і комбінації

Не важливо - імпульсивна ви особистість або сувора директриса, вчителька в школі або домогосподарка, ви завжди зможете знайти те, що підійде саме для вашої кімнати. Колірна гамма різна - від світло-молочного зеленого до експресивного оранжевого або ягідного відтінку. Для строгих кабінетів є крісло, виконане в чорному кольорі. Але, при цьому зберігається жіночність, кокетування і легкість.

Внутрішнє наповнення

Щоб жінка відчувала себе завжди в піднесеному настрої, відчувала свою значимість, їй важливо гарантувати якість. Виняткової якості стільці і крісла від виробника Барські в Україні, купити які можна від Дніпра до Вінниці і Харкова, всередині з формованого ППУ. Що це означає? Це гарантує високу надійність конструкції навіть через тривалий час служби - навіть через 5-7 років пінополіуретан не втратить свою форму, а сидіння не буде здаватися жорстким і тонким.

Оббивка

Оббивні матеріали важливо використовувати також легкі і прості в догляді. Оптимальним варіантом є сіткова структура волокна з високою вітропроникністю. Одночасно, така оббивка не ​​буде візуально обтяжувати крісло, роблячи його громіздким і важким фізично.

Фактори комфорту

Щоб не відчувати себе «розбитою» після робочого дня і завжди дивувати оточуючих своєю красою, потрібно забезпечити собі правильне, анатомічно вірно сконструйоване крісло.

 1. Формований ППУ забезпечує необхідну гнучкість, м'якість і еластичність під час сидіння.
 2. Сіткова спинка не дає спітніти спині навіть в жарку пору року, а в період холодів не стане причиною протягу.
 3. Регульовані підлокітники (кількість регулювань залежить від моделі) допомагають вибрати для себе найбільш комфортне положення тіла для роботи або відпочинку.
 4. Додатковий автономний підголівник забезпечує підтримку верхньої частини спини, шиї і голови в потрібний час.
 5. Поперекова регульована підтримка, в залежності від моделі крісла гарантує потрібну підтримку в хвилини напруженого графіка, допомагають тримати поставу, не кривлячи хребет.
 6. Механізм (в залежності від моделі - синхро або гойдання з жорсткістю) допомагає правильно розташуватися в кріслі, утримати вагу без негативного впливу на спинні диски.

Купити крісло для жінок від виробника без посередників з гарантією

Жіноче крісло - це не тільки яскраві кольорові акценти, але і високий рівень виконання, високоякісні оббивні матеріали і наповнювачі, стійкі механізми і завжди преміальне якість. Гарантія надається на всі крісла, незалежно від того, кому воно призначене. Купити можна будь-яку представлену модель безпосередньо від виробника з безкоштовною доставкою по Україні за всіма її регіонах.

Accept

Site use cookies