Текст скопирован в буфер!

Крісла для релаксу

Показано 1 - 22 з 22 позицій

фільтри

Колекції

Price

150 грн - 35010 грн

Колір корпусу

Оббивка

Регулювання

Ергономіка

Колеса

Максимальне навантаження

Зріст

Особливості

Тип

Дізайн корпусу

Механизм

Підлокотники

Эргономика

Завдання будь-яких меблів - забезпечити комфорт і максимально адаптуватися під користувача. Незалежно від місця розташування мебелів, крісло повинно забезпечувати підтримку на всіх рівнях, гарантувати комфорт сидячи, лежачи або напівлежачи. Для цього є окрема лінійка продукції - спеціальні крісла релакс.

Відрізняються такі крісла наявністю масажного механізму, опори для ніг (висувна консоль), підлокітників і підголівника. В потрібний час будь-яка зі складових деталей підлаштовується під особливості користувача:

  • якщо болять ноги - піднімається висувна консоль, ноги піднімаються, відновлюється кровопостачання кінцівок, тяжкість проходить;
  • якщо болить спина - нижня її частина або поперек, змінюється положення спинки крісла. Для цього є функція зміни кута нахилу спинки + синхромеханізм для зручного розташування тіла;
  • для нетривалого відпочинку після важкої сидячої роботи використовуються механізми точкового масажу. Також є крісла, в яких передбачено збільшення висоти підйому в області попереку - є внутрішня надувна подушка-резервуар, який надувається і збільшує підтримку спини.

Масажні офісні крісла Барські мають суттєву перевагу перед класичними офісними моделями - вони забезпечені масажними механізмами місцевого впливу в одній або кількох зонах. На відміну від великих і габаритних професійних масажних крісел, такі меблі нічим не відрізняються від звичайного офісного комп'ютерного крісла, а тому його можна розмістити навіть в невеликому кабінеті або офісі.

Купити спеціальне крісло релакс можна зі складу виробника. Надається послуга тестування продукції в виставковому залі.

Масажні крісла від виробника в Україні

Виробник Барськи пропонує купити якісні масажні крісла для безпечної роботи в положені сидячи перед столом. Основна перевага таких моделей - наявність скритого механізму масажного впливу. Зовні крісло нічим не відрізняється від офісного варіанту, воно на коліщатках, може пересуватися по кімнаті, та при цьому бути зручним в необхідний час. На відміну від повноцінного масажного крісла, наші моделі зручні та маневренні, легко працювати, розмовляти та вести перемовини, а в необхідний час є можливість включити масажер, відбувається частковий вплив на суглоби та мязи. 

Ціна крісел з механізмом масажу дещо вище від аналогічного варіанту без його наявності, але набагато нижче від ринкової вартості масажних крісел. Також виробник Барськи пропонує безкоштовне замовлення тестування в офісі. Все, що потрібно - залишити замовлення та чекати дзвінка від наших співробітників. 

Accept

Site use cookies