Текст скопирован в буфер!

Крісла в сітку - офісні, домашні, комп'ютерні від виробника

Показано 1 - 17 з 17 позицій

фільтри

Колекції

Price

150 грн - 27510 грн

Колір корпусу

Оббивка

Регулювання

Ергономіка

Колеса

Максимальне навантаження

Зріст

Особливості

Тип

Дізайн корпусу

Механизм

Підлокотники

Офісні меблі від виробника Барські - це вірне рішення для ергономічного та функціонального оснащення кабінету будь-якої компанії. Ми надаємо можливість вибрати, протестувати і придбати вподобане крісло в сітку.

Крісло в сітку - ідеальне рішення для офісу

Меблі для роботи повинна відповідати певним вимогам і нормам. Так, в числі практичності важливо враховувати зручність пересування, легкість конструкції і правильної форми сидіння. Не варто забувати і про стилістичне відповідність моделі - строгий дизайн з нотками модерну або сучасного абстракціонізму - найбільш вигідний варіант. Такі меблі будуть гармонійно вписуватися в інтер'єр, але і не буде рядової колекції звичних нудних крісел.

Виробник Барські акцентує увагу на тому, що зручні офісні меблі, зокрема - комп'ютерне крісло, повинна бути максимально комфортною, зручною і мобільною.

Чому сіткове крісло - кращий варіант?

За рахунок своєї особливої ​​структури плетіння, сітка, застосовувана у виробництві Барські, здатна не тільки підтримати спину, але і виконати ряд не менш важливих функцій:

  • Забезпечити потрібну поглиблення хребта.
  • Рівномірний розподіл навантаження по всій спині за рахунок особливої ​​будови структури сітки.
  • Легкість конструкції, що важливо для плавного пересування по кабінету.
  • Стилістичну відповідність діловому або домашньому стилю - крісло в сітку підійде як для домашнього кабінету, так і для строго ділового офісу.
  • Можливість комбінування сітки з шкірою або тканиною - особлива перевага, що дозволяє створювати шедеври.

Сприйняття сітки як легко продавлюваного матеріалу, не актуальне. Структурне плетіння в декілька рядів, а також щільна натяжка на каркасі попереджають деформування. Сітка настільки щільно затягнута, що для того, щоб вигнути її в зворотну сторону потрібно натиснути всією вагою, а не тільки спиною.

Офісні комп'ютерні крісла з сіткою: асортимент найпопулярніших моделей

На офіційному сайті виробника Barsky, є безліч варіантів крісел з гратчастої основою, застосованої повністю або частково. Наприклад, комбінування екокожі і сітки актуально для геймерських моделей (Game Mesh), а повністю прошита спинка і сидіння з сітки буде зручним варіантом для офісних крісел (Color, Barsky Team Step). Є асортимент преміальної якості крісел з сітки, що підходить для облаштування персонального кабінету керівника або директора:

  1. Barsky Style.
  2. Barsky Butterfly.
  3. Barsky Eco.
  4. Barsky Black & White.

Ціни

Коли покупець визначився з моделлю крісла, його, звичайно ж, цікавить і питання ціни. Завдяки тому, що виробник Барські - це український бренд, який має свої виробничі потужності в Україні (Дніпро), ціна на всі вироби оптимальна в співвідношенні «якість-ціна». Також постійно діючі і оновлюються акції дають можливість придбати вподобану модель за визначено приємну ціну.

Гарантія якості

Говорячи про власне виробництво, ми акцентуємо увагу на тому, що тільки виробник, впевнений в своєму продукті, може надати гарантію від 2 до 5 років. Компанія Барські виготовляє високонадійні крісла, але і дає «підстрахування» свого споживача у вигляді гарантійного обслуговування на 5 років (механізми). Якщо дотримуватися правил користування і ставиться з любов'ю до свого крісла, воно прослужить вам набагато більше без додаткової гарантії.

Цінуйте краще, купуйте якісне!

Accept

Site use cookies