Текст скопирован в буфер!

Крісла для персоналу в офіс з доставкою та гарантією від виробника

Показано 1 - 24 з 30 позицій

фільтри

Колекції

Price

150 грн - 27510 грн

Колір корпусу

Оббивка

Регулювання

Ергономіка

Колеса

Максимальне навантаження

Зріст

Особливості

Тип

Дізайн корпусу

Механизм

Підлокотники

Крісла для персоналу – відповідальне завдання, що потребує уваги та правильного підходу. Адже якщо керівництву хочеться насолоджуватися результативністю роботи, варто купувати такі меблі, котрі були б зручними, та при цьому виглядали красиво.

Офісні крісла співробітникам для роботи

Правильно підібране та придбане крісло в офіс – це запорука гарного самопочуття людини. Якщо ж купити не якісне та не зручне крісло, в якому буде боліти спина, людина буде відволікатися від своїх обов’язків, якість роботи знижується. Тому перш за все варто звертати увагу на такі особливості конструкції крісел:

 1. Анатомічно вірно сконструйована спинка крісла, яка підтримує спину користувача в рівній позиції чи напівлежачи.
 2. Необхідний вигин спинки, який підтримує важливі зони спини, що потребують збільшеної уваги. До таких місць відносять поперек, шию, плечі.
 3. Відносно невелика вага виробу. Якщо крісло знаходиться в офісі, де розташовано декілька співробітників, в майбутньому знадобиться переміщення крісла з одного місця на інше. Щоб такі маніпуляції були якомога легкими, варто звернути увагу на вагу крісла. Найбільш актуальними вважаються моделі з сітки.
 4. Колір меблів. Найбільш розповсюджені кольорові гамми офісних крісел – чорний, сірий, темно зелений чи синій. Але такі композиції можна розбавити достатньо яскравими акцентами. До прикладу, яскраві вкраплення білого чи червоного будуть виглядати не строкато, але водночас привертатимуть увагу користувача своєю різноманітністю.
 5. Амортизація сидіння. За рахунок сидячої роботи найбільше страждає спина людини. Щоб зменшити ступінь навантаження, рекомендовано вибирати крісла з високим рівнем амортизації.

Це найважливіші та обов’язкові вимоги до меблів в офіс, але можна визначити й інші не менш важливі та корисні конструкційні особливості. До прикладу, додатковим елементом комфорту можуть бути підлокітники крісла, що регулюються. Механізм регулювання дозволить налаштувати меблі під свої персональні особливості. Якщо брати до уваги, що кріслом будуть користуватися декілька людей, такий варіант регулювання необхідний.

Офісні стільці для персоналу

Перше, що хвилює покупця, що вибирає крісла для персоналу – це цього ціна та умови доставки. Також не менш важливе питання гарантійного обслуговування: користувач не має турбуватися, якщо спинка зламалася, а газліфт не підіймається.

Виробник Барськи пропонує своїм покупцям найвигідніші пропозиції покупки. До уваги не лише вигідні низькі ціни та великий асортимент недорогих крісел, але й особливі умови після продажного супроводу. Купуючи крісло від Барськи, користувач не переймається гарантійним обслуговуванням, доставкою чи вигідною системою оплати.

Офісні чи комп’ютерні крісла для персоналу від Барськи – це:

 • Найнижчі гарантовані ціни.
 • Якісні матеріали.
 • Доставка до потрібного місця.
 • Гарантія обслуговування за умовами персонального контракту (чим більше замовлення – тим вигідніші умови).
 • Сучасні моделі крісел, столів и стільців.
 • Міцні елементи конструкції.
 • Крісла, що підходять для будь-якого інтер'єру офісу – не потрібно робити ремонт.

Найвигідніші пропозиції лише на офіційному сайті виробника № 1 в Україні! Купуй українське, не витрачай час на пошуки, та користуйся всіма перевагами покупця! Якісні меблі від Барськи – це одна зі складових успішного бізнесу.  

Accept

Site use cookies