Текст скопирован в буфер!

Купити крісла для домашнього офісу від виробника

Показано 1 - 24 з 41 позицій

фільтри

Колекції

Price

150 грн - 27510 грн

Колір корпусу

Оббивка

Регулювання

Ергономіка

Колеса

Максимальне навантаження

Зріст

Особливості

Тип

Дізайн корпусу

Механизм

Підлокотники

Продуктивна робота в особистому кабінеті

Робочі моменти вирішуються не тільки в офісі, але і вдома. Часто багато хто з нас беруть роботу додому, тим самим, умовно продовжуючи робочий день. З цієї причини меблі навіть в домашньому офісі повинна бути якісною, зручною і функціональною.

Дизайн простору

Дизайн приміщення викликає повагу в тому випадку, якщо стіл, стілець або крісло виглядають органічно, доповнюють один одного і вселяють довіру. Завдяки розвитку комунікацій, директорам або рядовим співробітникам компанії немає потреби постійно перебувати в офісі, а тому виникає вторинне питання - організація робочого місця. Для цього не потрібно виділяти окрему кімнату, досить вибрати і купити зручне крісло і правильний комп'ютерний стіл. Грамотне зонування простору допоможе переформатувати навіть спальню в зручне робоче місце.

Купити меблі в Україні можна і в інтернеті, і в салоні. Найбільш зручно вибирати в інтернет-магазині Barsky. Ми виробляємо, виготовляємо і імпортуємо якісні меблі для офісів і будинку.

Наші переваги

  • комфортна співпраця з нашими клієнтами - ми завжди готові до нестандартних рішень, які підходять саме для вас;
  • доступна ціна меблевої продукції;
  • до уваги покупців - акції, знижки та новинки;
  • швидка доставка меблів в будь-який регіон нашої країни;
  • гарантія якості від імені Barsky;
  • надійність і довговічність продукції;
  • безкомпромісну якість всіх послуг, що надаються;
  • гарантія на будь-який товар, придбаний у нас.

Домашні кабінети від Барські - це різні комплекти на будь-який смак, які включають в себе стіл, крісло, стілець, панелі для стін, полки, стелажі і тумби. Комплект залежить від обраної категорії, і відрізняється по комплектації.

Стіл - найбільш важлива складова інтер'єрів офісів. Тому нам важливо вибрати не тільки гарний стіл, але і функціональне робоче місце, яке буде володіти певними розмірами. На столах від Barsky буде можливість розташувати і персональний комп'ютер, і креслення, і ноутбук одночасно.

Крісло - гарантія комфортабельності і відмінного самопочуття користувача. Інтернет-магазин Barsky оснащує будь-який комплект зручним робочим кріслом з тканини, шкіри або сітки. Знаючи розмір крісла, користувач може вибрати для себе найбільш зручне робоче місце. Якщо ж є сумніви, можна протестувати меблі в виставковому залі виробника, і вже там визначитися з вибором.

Barsky доставляє свою продукцію в Київ та інші міста України. Тепер організація робочого місця ставати ще більш комфортною і простий: вибрали, замовили і купили. Ціна на меблі в кабінет і домашній офіс доступна і обгрунтована, вартість неодноразово окупиться за рахунок інноваційних рішень і укладеними в вашому кабінеті операціях!

Accept

Site use cookies