Текст скопирован в буфер!

Офісні та комп'ютерні крісла від виробника з доставкою

Показано 1 - 24 з 51 позицій

фільтри

Колекції

Price

150 грн - 27510 грн

Колір корпусу

Оббивка

Регулювання

Ергономіка

Колеса

Максимальне навантаження

Зріст

Особливості

Тип

Дізайн корпусу

Механизм

Підлокотники

Офісні стільці або крісла - найбільш затребувана категорія виробництва, оскільки в деякому роді, ці меблі вважається універсальною. Крісла, які підходять для роботи, застосовуються не тільки як офісний варіант, але і як модель облаштування кімнати. Відрізняються вони не тільки за типом механізму і ціною, але і по ряду інших характеристик.

Офісні крісла для роботи: чим відрізняються?

 1. Перше, чим відрізняється крісло для роботи від домашнього крісла - зовнішній вигляд. Ми звикли говорити про таких моделях, як «робочі», «офісні», але застосовуватися вони можуть також і в домашній обстановці, якщо ваша робота залежить від комп'ютера. В цілому ж, офісні стільці або крісла - це максимально прості зовні, кілька стилізовані під строгий дизайн приміщення, але не позбавлені креативу вироби.
 2. Другий важливий момент відмінності - механізм. Оскільки основне завдання таких меблів - гарантувати зручність під час сидіння, то наявність відразу кількох механізмів, як наприклад, в геймерських варіантах, не потрібні. Якщо є базовий механізм гойдання з регулюванням жорсткості - цього буде цілком достатньо для офісних співробітників. Якщо ж купується руководительских офісне крісло, то тут можуть бути присутніми елементи синхромеханізма, які за ціною вище, але і функціонал відрізняється.
 3. Маневреність. Не менш важлива легкість, маневреність і простота пересування по офісу. Оформлення кабінету відритого або закритого типу може відрізнятися, але функціонал обов'язково повинен бути продуманий. Уявіть, що тендітна дівчина буквально тягне важкий габаритне крісло з одного кінця офісу в інший - такий момент важливо заздалегідь передбачити.
 4. Оптимальний варіант офісних крісел надає виробник меблів в Україні з безкоштовною доставкою в Дніпро, Харків, Київ Одесу або будь-який інший місто. Найбільш популярні моделі - сіткові легкі крісла з гарантією 5 років.

Якими бувають: колекція крісел в інтернет-магазині від виробника

Особливості вибору офісного крісла відрізняються в залежності від того, куди саме необхідний цей елемент меблів. Колекція кріслі і стільців від виробника Барські багатогранна, кожен зможе знайти своє зручне і практичне крісло для роботи в офіс або додому.

Каталог товарів на сайті виробника Барські сформований таким чином, щоб було легше і швидше знайти необхідні меблі. Є окремі категорії крісел для дому, офісу, геймерам, керівникам.

Комп'ютерні

Будь-комп'ютерних крісел - загальна, і швидше за все відноситься до розряду «універсальні» з тієї причини, що ці моделі застосовуються як для будинку, так і для роботи. Головна вимога - кастромізація, маневреність і можливість регулювання.

Оскільки комп'ютерні моделі не мають певних суб'єктивних формулювань і визначень, то ці крісла можна знайти як в категорії «для керівників», так і в каталозі «домашні». Вибір повинен грунтуватися не на визначенні категорії, а на функціонал вироби.

Приклади офісних комп'ютерних крісел:

 • Barsky Team Step;
 • Corporative;
 • Office plus Elegant, вся лінійка продукції «Office Plus»;
 • Barsky Color Black.
 • Елітна лінійка продукції, що підходить для визначення «комп'ютерне» - Barsky Eco, Butterfly і Barsky Style.

Для відвідувачів, гостьові

Ця окрема група товарів з тієї причини, що ціна таких виробів відносно невисока, а функціонал мінімальний. Це не означає, що дані крісла не можуть бути застосовані будинку, це тільки означає, що вони більш підходять для того, щоб облаштувати ними кімнату для відвідувачів компанії, гостей або конференц-залів.

 • невелике крісло Office plus Elegant;
 • Barsky Mesh;
 • Office Plus.

Операторські

Ці крісла необхідні для мобільної роботи тим людям, які пов'язані з дзвінками, переговорами по скайпу або колл-центрів. Як правило, це стільці без підлокітників і високої спинки. Все, що потрібно - це зручне ергономічне сидіння і мінімальна підтримка спини в нижній її частині.

Просте і функціональне недороге крісло-стілець для операторів від компанії Барські - Barsky Operator. Поперекова підтримка і зручне сидіння - все, що потрібно для роботи за телефонними переговорами.

Сіткові

Окремою лінійкою продукції стоять сіткові крісла. Оскільки їх область застосування - не тільки робота, а й домашні потреби, ігри, вони відрізняються і по функціональної складової. Так, є універсальні моделі для роботи за комп'ютером та ігор - Barsky Game Color - новинка, яка за зовнішніми ознаками швидше за все для геймерів, але за функціоналом може застосовуватися і для оформлення офісу.

В цілому, колекція Game Color була створена для того, щоб урізноманітнити звичний офісний варіант облаштування без втрати функціональності меблів: «Game» - гра, а «Color» - колір. Разом ці поняття цілком співставні, і ніщо не заважає використовувати дані крісла як варіант облаштування просунутого офісу.

Для керівників і начальників

Окремою лінійкою варто категорія товарів, призначена для керівництва компанії, її ідейних натхненників. Тут немає певних рамок, але є загальні правила - стиль, привабливість, контраст і гармонія із загальною стилістикою офісу. Звичайно, кабінет керівника повинен бути трохи більш презентабельним, ніж офіс рядових менеджерів, а й зливатися із загальною гамою немає необхідності. Залежно від загального рішення стилістики офісу, можуть вважатися руководительских моделями:

 • Barsky Eco, Butterfly і Barsky Style;
 • Barsky Chief;
 • SOFT (в тому числі - релакс);
 • Barsky Game Business.

Основна відмінність крісел для керівників - наявність механізму «синхро» для забезпечення підтримки спини під час руху.

Конференц-стільці

Вони відрізняються мінімалістичністю і простотою. Людина, якій надається цей стілець, не планує сидіти в ньому довго і весь день, а тому, все що потрібно - це м'яке сидіння, невелика спинка і наявність міні-столика на підлокітнику для записів і конспектів.

Гарантія та доставка по Україні безкоштовно

Повний каталог крісел і стільців від Барські надано для покупця в інтернет-магазині. У нас є партнери, які реалізують продукцію через великі маркетплейси або супермаркети, але найбільш широкий каталог, звичайно ж, на офіційному сайті від виробника. Тут ви зможете порівняти ціни, дізнатися умови продажу продукції, а також замовити безкоштовну консультацію і навіть тест-драйв. Гарантія на всі крісла від Барські від року до 5, залежно від моделі та умов придбання. З умовами покупки оптом чи вроздріб можна ознайомитися за номерами телефонів менеджерів або замовити послугу «передзвонити мені».

Accept

Site use cookies