Текст скопирован в буфер!

Комп'ютерні геймерські крісла

Показано 1 - 4 з 4 позицій

фільтри

Price

5430 грн - 5445 грн

Колір корпусу

Покращений функціонал геймерських крісел BARSKY SPORTDRIVE GAME дозволяє не тільки сидіти перед комп'ютером і грати, але і робити це з максимальним комфортом.

Ігрові крісла

У цій лінійці продукції передбачені додаткові ергономічні опції - фіксація спинки в декількох положеннях (Tilt і система «Сomfort +»). Відмітна особливість даної лінійки - наявність додаткових подушок під голову і поперек, незвичайний стильний зовнішній вигляд і легка імпульсивність моделі. Також не втрачалися з виду такі конструктивні особливості, як додатковий комфорт для геймерів-консольщиків.

Зручні і недорогі комп'ютерні геймерскі крісла

Ергономічні властивості крісел лінійки Barsky Sportdrive Game забезпечують високу підтримку спини, достатню для збереження постави користувача. На всіх рівнях хребта забезпечується потрібна підтримка, реалізована у вигляді накладних подушок, консольних висувних підставок під ноги, високого підголівника та регульованих підлокітників. В цілому, конструкція даного крісла підходить для геймерів любителів, підлітків, консольщіков.

Купити геймерське кольорове крісло від виробника

Відмінна риса цієї лінійки продукції - стильні кольори в поєднанні з суворою класикою. В цілому, комп'ютерні крісла виглядають молодіжно, прогресивно, але, в той же час, це не стосується загальної стилістики: модель як і раніше доречна для просторів з різною дизайнерської задумкою.

Геймерське крісло унісекс різного кольору

Barsky Sportdrive Game за рахунок свого ідеального стилістичного рішення підійде геймерам, підліткам дівчатам і чоловікам. Це можливо за рахунок особливого дизайнерського рішення крісла, яке однаково ідеально підходить представникам чоловічої і жіночої статі. Кольорові накладки крісла гармонійно виглядають в кабінеті будь-якого дизайну, чудово підходять дорослим особистостям і підростаючому поколінню.

Якщо вам потрібно недорого купити стильне крісло з дизайном, що запам'ятовується, сміливо вибирайте одну з моделей лінійки продукції крісел Barsky Sportdrive Game.

Accept

Site use cookies