Текст скопирован в буфер!

Sportdrive Game

Показано 1 - 6 з 6 позицій

фільтри

Колекції

Price

150 грн - 35010 грн

Колір корпусу

Оббивка

Регулювання

Ергономіка

Колеса

Максимальне навантаження

Зріст

Особливості

Тип

Дізайн корпусу

Механизм

Підлокотники

Эргономика

Покращений функціонал геймерських крісел BARSKY SPORTDRIVE GAME дозволяє не тільки сидіти перед комп'ютером і грати, але і робити це з максимальним комфортом.

Ігрові крісла

У цій лінійці продукції передбачені додаткові ергономічні опції - фіксація спинки в декількох положеннях (Tilt і система «Сomfort +»). Відмітна особливість даної лінійки - наявність додаткових подушок під голову і поперек, незвичайний стильний зовнішній вигляд і легка імпульсивність моделі. Також не втрачалися з виду такі конструктивні особливості, як додатковий комфорт для геймерів-консольщиків.

Зручні і недорогі комп'ютерні геймерскі крісла

Ергономічні властивості крісел лінійки Barsky Sportdrive Game забезпечують високу підтримку спини, достатню для збереження постави користувача. На всіх рівнях хребта забезпечується потрібна підтримка, реалізована у вигляді накладних подушок, консольних висувних підставок під ноги, високого підголівника та регульованих підлокітників. В цілому, конструкція даного крісла підходить для геймерів любителів, підлітків, консольщіков.

Купити геймерське кольорове крісло від виробника

Відмінна риса цієї лінійки продукції - стильні кольори в поєднанні з суворою класикою. В цілому, комп'ютерні крісла виглядають молодіжно, прогресивно, але, в той же час, це не стосується загальної стилістики: модель як і раніше доречна для просторів з різною дизайнерської задумкою.

Геймерське крісло унісекс різного кольору

Barsky Sportdrive Game за рахунок свого ідеального стилістичного рішення підійде геймерам, підліткам дівчатам і чоловікам. Це можливо за рахунок особливого дизайнерського рішення крісла, яке однаково ідеально підходить представникам чоловічої і жіночої статі. Кольорові накладки крісла гармонійно виглядають в кабінеті будь-якого дизайну, чудово підходять дорослим особистостям і підростаючому поколінню.

Якщо вам потрібно недорого купити стильне крісло з дизайном, що запам'ятовується, сміливо вибирайте одну з моделей лінійки продукції крісел Barsky Sportdrive Game.

Accept

Site use cookies