Текст скопирован в буфер!

Ігрові комп'ютерні крісла, що виробляються в Україні

Показано 1 - 24 з 24 позицій

фільтри

Колекції

Price

150 грн - 27510 грн

Колір корпусу

Оббивка

Регулювання

Ергономіка

Колеса

Максимальне навантаження

Зріст

Особливості

Тип

Дізайн корпусу

Механизм

Підлокотники

Новий вид крісел, що набирають популярність - геймерські або ігрові. Сьогодні все більше людей задаються питанням з приводу актуальності й затребуваності даного продукту: чи можна замінити офісним, чим воно відрізняється, і чи варто купувати дорогі моделі?

Геймерське комп'ютерне крісло: головні відмінності

Як же зрозуміти, що перед вами стоїть в інтернет-магазині або в реальності дійсно те саме геймерське крісло? Які його основні відмінності, і чи варто купувати окремо крісло для роботи та ігор?

Перш за все, варто розібратися з тим, які завдання такого крісла:

 • Виконує ететіческую закінченість всього інтер'єру кімнати, якщо та виконана в стилі гейм, є природним продовженням ідеологічної задумки.
 • Дозволяє підлаштувати під себе буквально будь-які частини конструкції - збільшена і вдосконалена ергономіка.
 • Має ряд переваг по частині кастромізаціі.
 • Яскравий дизайн, що привертають кольору і контрастні композиції.
 • футуристичний дизайнерського виконання - різкі виступаючі лінії, гострі кути, асиметрія або абстрактність - допустимі прийоми в стилістичному виконанні.
 • Наявність декількох механізмів для максимальної адаптації положення тіла сидячи-напівсидячи-лежачи.

Зручна посадка і розташування тіла за рахунок особливої ​​структури. Висока широка спинка і глибоке сидіння, що дозволяє розташуватися всім тілом в кріслі.

Варто підкреслити, що не обов'язково всі вищевказані показники повинні бути присутніми в одному виробі, це може бути симбіоз низьку ціну і яскравого дизайну, ергономіки та розміру окремо, і при цьому це будуть геймерские крісла різного цінового сегмента.

Професійне ігрове крісло відрізняється від більш простої моделі наявністю більшої кількості механізмів і елементів ергономіки, але при цьому воно залишається геймерським за рахунок свого дизайну.

Крісла за низькою ціною - аматорські геймерского дизайну

Необов'язково бути професійним гравцем, щоб мати в своєму розпорядженні геймерське крісло. Для таких цілей є ряд моделей сегмента «Гейм» з мінімальним набором механізмів і базовими ергономічними якостями, але при цьому вони залишаються геймерським за визначенням. Що це означає?

 1. Аматорські ігрові моделі зовні асоціюються з геймерським поруч меблів, але при цьому можуть застосовуватися з іншою метою.
 2. Мінімальний або базовий набір механізмів дозволяє виконувати найнеобхідніші дії без переплат за дорогі професійні якості меблів.

Зовнішнє виконання вироби нагадує собою стиль Гейм, але при цьому також чудово впишеться і в інші інтер'єри кімнат - дитячу, підліткову або суміжну кімнату для перегляду кіно.

Визначення «геймерське» не ставить заборону на застосування такого крісла в побуті, воно чудово справляється зі своїми функціями і крім ігор, але при цьому залишається таким же яскравим і стильним, молодіжним.

Чим відрізняється аматорське недороге крісло від професійного?

 1. Наявністю або відсутністю механізму хитання. У дорогих моделях присутній синхромеханізм. В аматорських - механізм гойдання з регулюванням жорсткості, чого цілком достатньо для побутового застосування.
 2. Розміром. У деяких моделях розміри сидіння на кілька міліметрів менше, ніж в дорогих виробах, але це не є правилом. Наприклад, дешевше за ціною крісло геймерской колекції для любителів SPORTDRIVE GAME не менш від найдорожчих крісел класу Люкс - GAME MESH або GAME BUSINESS. В даному випадку розмір сидіння і спинки визначається типом дизайну, а не економічними обґрунтуваннями в цілях економії.

Типом газліфта. Найбільш високих клас газліфта, який застосовується далеко не кожним виробником меблів - 4. На українському ж ринку важко зустріти газлифт 3 класу, а й він свою чергу є еталоном в співвідношенні «якість-ціна». У простіших кріслах використовується як правило, газлифт 3 класу, що все одно на порядок вище по відношенню інших виробників на ринку.

Варто відзначити, що низька цінова категорія геймерських крісел не означає застосування дешевих або неякісних механізмів, оббивних матеріалів, баз. Ціна тільки визначає відсутність тих чи інших ергономічних властивостей.

Професійні геймерскі крісла від виробника в Україні

Високоякісні і дорогі моделі крісел з категорії «Геймерські» призначені для тих, хто більшу кількість свого часу проводить сидячи або за грою у комп'ютера. 

За службовим обов'язком, така професія має ряд недоліків, які в більшій чи меншій мірі позначаються на стані хребта.

Щоб максимально знизити таке негативний вплив, виробник Барські розробив ряд продуктів, покликаних полегшити життя геймеру, програмісту, керівнику і тим людям, які сидять за столом більше 6-ти годин на добу. Це вже не крісло геймерског дизайну, а даний геймерське комп'ютерне виріб. У ньому вже є більш дорогі механізми, що сприяють зниженню навантаження на хребет. Також є ряд регульованих елементів:

 • піднімаються і опускаються підлокітники, повертаються в сторони;
 • регулюється рівень нахилу спинки, аж до лежачого стану без зміщення центру ваги по центру (щоб не впасти);
 • комбінується кілька матеріалів - як правил, сітка з екокожа, тканина з сіткою або з шкірою;
 • є висувна підставка під ноги - консоль.

Розширений набір елементів ергономіки тягне за собою не збільшення ціни (що природно), а саме збільшення рівня комфорту, а вже потім формування вартості продукту. Тобто, спочатку варто для себе визначити пріоритетні завдання крісла: для чого воно вам потрібно - для довгої роботи або для складання геймерского дизайну? І якщо крісло вам необхідно виключно як предмет інтер'єрного рішення, то можна обійтися і простим геймерським дизайном, не переплачуючи за ергономіку.

Accept

Site use cookies