Текст скопирован в буфер!

Робота в сфері дизайну інтер'єрів вимагає не тільки творчого підходу, але і логістичного таланту. Потрібно вміти все вчасно скласти, показати клієнту, приготувати макет майбутнього інтер'єру. Якщо ви дизайнер, і у вас катастрофічно не вистачає часу на організацію буденних питань, компанія Барські вам в цьому допоможе.

Виробник меблів дизайнеру інтер'єрів

Виробник і імпортер офісних і домашніх меблів Барські допоможе спростити завдання і роботу дизайнеру інтер'єрів. Ми знаємо, як робить меблі, яка вважається якісною, і скільки вона реально коштує. Специфіка нашої діяльності дозволяє організовувати навіть найскладніші логістичні послуги: доставка меблів, її установка і післяпродажне супровід - не проблема.

Наші пропозиції

Ви - дизайнер з творчим характером, і організаційні питання для вас тягарем? Вarsky допоможе організувати вибір потрібних меблів з Китаю або зі складу виробництва. Асортимент продукції у нас великий, але навіть якщо вам потрібно щось незвичайне, для нас це не проблема - творчі навички і правильно складена логістика допоможе доставити потрібну меблі за зручною для вас адресою.

3Д моделювання

Не має часу на складання і презентацію вашого проекту? Наші фахівці допоможуть відтворити віртуальну модель кімнати з найдрібнішими деталями.

Логістика

Проблема транспортного забезпечення особливо актуальна для дизайнерів, які більше уваги приділяють творчості. У нас є можливість організувати за вас доставку потрібних меблів по необхідному адресою.

Збірка меблів

Не знаєте, де шукати людей для збирання крісел, столів або комодів? На нашому виробництві є професіонали, які допоможуть впоратися і з цим завданням. Все що потрібно - визначити терміни виконання завдання і уточнити значущі деталі.

Універсальні інноваційні технології

Не знаєте, де дістати універсальні матеріали для інтер'єрів офісів? Компанія Барські допоможе вам в цьому. Нові технології із застосуванням HPL панелями дозволять задовольнити навіть найвибагливіші призначені для користувача потреби.

Також важливо відзначити перевага застосування регульованих столів в офісі або вдома. Це нове слово в комфорті. Оптимальне рішення для організації офісів - акустичні кабінки.

Бонус – роялті 

Будь-яка співпраця має бути підкріплена фінансовою винагородою. Компанія Вarsky гарантує відсоткову винагороду тим дизайнерам, які в якості презентаційного матеріалу будуть використовувати наші меблі. Якщо клієнт готовий буде купити її, ви отримаєте гарантований відсоток роялті, розмір якого визначається в індивідуальному порядку. Крім оплати за свою творчу роботу, дизайнер отримує можливість заробити додаткові кошти від продажу наших меблів. 

Меблі Вarsky для дизайнерів

  • спеціальні умови і ціни;
  • готові 3D моделі;
  • ультрасучасна і якісні меблі в зручному для вас ціновому діапазоні;
  • фірмові готові рішення меблів, які Ви на свій розсуд можете використовувати в своїх ідеях;
  • створення під Вас певних ексклюзивних і дизайнерських варіантів наших продуктів.

Для більш розширенної інформації - Контакти компанії


Accept

Site use cookies