Текст скопирован в буфер!

Доставка магазину Barsky

Купити меблі від виробника зі складу чи на замовлення можна в інтернет магазині чи в виставковому залі. Консультації проводять наші співробітники по телефону чи безпосередньо в магазині. Наші переваги - це не лише якісний продукт, але й зручні умови доставки адресно. Не потрібно витрачати час на вирішення питань, достатньо замовити у нас меблі, вибравши найбільшзручну форму оплати, та насолоджуватися якістю безсосередньо на місці використання крісла, стола чи стільчика. Незалежно від умов придбання, ми гарантуємо безкоштовну доставку та окремі умови гарантій на кожен товар. 

Доставка і повернення

Відправлення Вашого товару

Відправка товару здійснюється через 2 дні після отримання оплати і відправляються через UPS з відстеженням розташування посилки і відвантаження без обов'язкової підпису. При виборі доставки через UPS Extra з обов'язковим підписом, з Вас стягуватиметься додаткова плата. Перед вибором способу доставки, просимо зв'язатися з нами. Незалежно від обраного Вами способу оплати, Ви зможете відслідковувати стан Вашого замовлення онлайн.

Вартість доставки включає в себе витрати на обробку, упаковку і поштові витрати. Витрати на обробку фіксовані, в той час як витрати на транспортування можуть варіюватися в залежності від ваги посилки. Ми радимо Вам об'єднувати замовлення.

Ми не зможемо об'єднати два окремих замовлення і доставка буде розрахована для кожного з них.

Відправка товару буде на Вашій відповідальності, але ми подбаємо про збереження крихких вантажів.

Коробки оптимального розміру і з якісним рівнем захисту. 


Accept

Site use cookies