Чим відрізняється крісло для роботи та корпоративних клієнтів? Перш за все, потрібно щоб усі меблі відповідали загальній стилістиці. Це мають бути одночасно стильні та стримані кольори, яскраві акценти та надійні елементи конструкції.  Варто зазначити, що оптові закупки меблів для одного офісу – відповідальне завдання, адже варто брати до уваги всі потреби подекуди дуже різних людей.

Чорний з білим – найбільш розповсюджений варіант кольору для офісних крісел. За рахунок такого комбінування виріб виглядає стримано, але не одноманітно. Яскраві елементи білосніжного білого кольору на чорній оббивці – як білий комірець на офісному костюмі.

Вибір №1 для корпоративних клієнтів -  Barsky Black&White

сіткове крісло

Barsky Black&White привертає увагу оптових покупців за рахунок:

 • свого стриманого але стильного вигляду;
 • дизайну, що привертає увагу, в тому числі – гарний пластиковий каркас на спинці;
 • маневреності усіх елементів конструкції: регулюються підлокітники, висота газліфта, підголівника;
 • сітковій оббивці, що не потребує особливого догляду;
 • роликам, які не залишають сліди на підлозі;
 • механізму, що забезпечує комфорт в будь-яких умовах;
 • хромованій хрестовині, що виблискує на фоні стильного класичного чорного кольору, та не тьмяніє з часом, не виглядає брудною.

Виробник меблів Барські пропонує корпоративним клієнтам послугу замовлення власного логотипу на задній частині спинки. Це зручно для популяризації свого бренду, лого.

Виграшне комбінування кольорів

крісло офісне компютерне

За рахунок використання суцільнолитого пластику на задній частині спинці (білого кольору), сіткової тканини та хромованих елементів, крісло виглядає елегантно, стильно та презентабельно.

Білий каркас спинки не вигорає, не тьмяніє та не лущиться, як аналогічні варіанти інших виробників. Дизайнерський білий колір виходить за рахунок лиття з термопласту-автомату, а не фарбування.

Анатомія спинки

Анатомічний вигин сіткової спинки на суцільнолитому пластику забезпечує комфортне та максимально правильне розположення хребта під час сидіння. Еластична сітка допомагає розсіяти навантаження по всій спині, не концентруючи увагу на окремих ділянках.

сіткове купити крісло

Важливий елемент фіксації спинки – поліамідна поперекова підтримка з литого матеріалу з характерним вигином під спину. Можливе регулювання висоти поперекової підтримки.   

Механізм

Фірмовий механізм Barsky Synchro допомагає себе відчувати максимально зручно в будь-яких умовах, а спинка сидіння буквально повторює всі ваші рухи, не роблячи різких маневрів (опція Антишок).

сіткове крісло

Додатково існує функція установки механізму Barsky SmartSynchro. Унікальна особливість – можливість регулювати не лише спинку, але й сидіння, підлаштовуючи його під свою вагу. Це зручний розумний Смарт-механізм для різних по комплекції людей, яким не комфортно сидіти на сидінні одного крісла. Висунули сидіння – зручніше сидіти за рахунок збільшеної площі. Це зручно для відділу банку, де існують різні зміни.

Установка механізму Barsky SmartSynchro оплачується додатково на замовлення покупця. Базовий механізм моделі - Barsky Synchro.

Функції регулювання

регулювати крісло нахил

Можливість регулювати окремі елементи крісла – це не примха, це додаткові складові комфорту:

 • висота підголівника – для різних людей різного зросту;
 • нахил підголівника – для сидіння рівно чи в період відпочинку (регулюється нахил та висота);
 • регулювання підлокітників для роботи рівно за комп’ютером чи для роботи за ноутбуком, в період переговорів: рівні підлокітники – для стандартної роботи, повернуті всередину – для ноутбука, підняті вгору – для відпочинку плечей та рук, опущені вниз – для активної роботи сидячи;
 • регулювання висоти сидіння – за рахунок міцного газліфту;
 • регулювання нахилу спинки – за рахунок механізму.

Барськи пропонує

зручне крісло

Якщо потрібно купити якісне, стильне та якісне крісло для ділового офісу, відділення банку чи юридичного відділу, Barsky Black&White – найбільш оптимальний варіант.

 1. Є перестороги щодо стилю крісла, яке закуповується для класичного суворого стилю фінансової установи? Barsky Black&White зі стриманим але неординарним дизайном вам сподобається, воно ідеально впишеться в будь-який офіс.
 2. Переживаєте щодо доставки? Всі питання вирішуються в вашу користь в період заключення угоди: більше замовлення – вигідніші умови.
 3. Гарантія та обслуговування? Лише виробник може запропонувати найбільш вигідні умови гарантійного обслуговування.  
 4. Є сумніви щодо якості крісел? Відгуки наших клієнтів, які вже користуються нашою продукцією – лише позитивні.

Купити комп’ютерне сіткове крісло в офіс найвигідніше лише від прямого виробника. Барські пропонує найвибагливішим покупцям найякісніші крісла, які сподобаються та прослужать не один рік.

Відео по темі