Текст скопирован в буфер!

Ми вважаємо, що для того щоб зробити гарний продукт, недостатньо мати хорошу ціну і налагоджене виробництво, необхідна справжня любов до продукту.

Та й саме з неї, з любові до крісел почався шлях компанії Barsky. Звичайно був довгий період з 1999 року, поки ми усвідомили через досвід, що нам не просто подобається розробляти крісла, а ми їх любимо. Так як крім нашого прагнення, до того щоб люди отримували яскраві емоції від нашого продукту, ми їх отримуємо не менше від того, що їх створюємо.


Наша компанія складається з людей, які віддають від себе емоції і любов при:

  • розробці продукту;
  • виробництві продукту;
  • упаковці і відвантаження товару нашим покупцям;
  • при складанні індивідуальних пропозицій для Вас-наші майбутні покупці;

На кожній коробці нашого продукту написано «Воно Тобі Вже кохає»

Мене звуть Денис Барковський. Я почав свій шлях з того, що почав розповідати меблевим компаніям, що вони можуть створювати і виробляти крісла у себе. Я не просто продавав їм комплектуючі, я рекомендував і розповідав їм якісь готові продукти вони могли б мати в своєму асортименті.

На початку 2000-х років мене вже знали всі 100% виробників офісних стільців і крісел. Основні оператори ринку крісел прислухалися до моєї думки і не тільки використовували рекомендовані мною комплектуючі, а й виготовляли продукти згідно з моїми напрацюваннями.

Я можу з упевненістю сказати, я був біля витоків формування ринку виробництва крісел і мій вплив на нього, в той час, був вагомим.

Ми почали давати людям різноманітність в кольорах, формах, більш кращі цінові рішення, ринок почав розвиватися.

Але ті матеріали і комплектуючі, які були на Україні, не вдовольняли потреби споживача, який пред'являв все більше і більше вимоги до продукту. В цей час я почав приймати участь в міжнародних основних виставках в Європі і в Азії. Якщо в Європу я продавав продукцію, і мене вчили того, який повинен бути продукт, то Азію я навпаки використовував як джерело недорогих матеріалів, величезного розмаїття комплектуючих, які могли б бути використані в кріслах.

У 2002 році я виставився на найголовнішою європейському майданчику основних виробників стільців і крісел в Італії, місті Удіне, в цьому ж році ми почали перші на Україні поставки стільців і крісел в Європу, я був в числі перших піонерів постачають готові меблі на експорт в країни Європи.

У 2007 році почався ще один з найцікавіших і яскравих моментів розвитку це відкриття підприємства в Китаї з виробництва крісел. Цей етап дозволив нам вивчити величезну кількість різних комплектуючих для крісел і на підставі їх розробити свої кращі напрацювання в знанні крісел.

Протягом довгого періоду мої моделі продавалися різними компаніями. Але в 2015 році я приймаю рішення про створення власного бренду Barsky. Дане рішення грунтувалося на таких базисах, як:

  • любов до продукту. Так ми отримуємо кайф від створення крісел;
  • постійне створення кращих крісел за рахунок нашого величезного досвіду.

Accept

Site use cookies